Suszarki do rąk

suszarki do rąk
HigienaLeave a Comment on Suszarki do rąk

Suszarki do rąk

Są to urządzenia powszechnie występujące na wyposażeniu publicznych toalet. Wśród suszarek wyróżnia się suszarki bezdotykowe (posiadające elektroniczny system wykrywania wiązki podczerwieni; suszarka do rąk uruchamia się automatycznie, a jej praca będzie kontynuowana bez żadnych zakłóceń, o ile dłonie znajdują się w zasięgu wykrywania czujnika), suszarki włączane przyciskiem oraz suszarki kieszeniowe, które stają się coraz bardziej powszechne na rynku.

Zalety

Główną zaletą jest łatwiejsze zachowanie higieny przez użytkowników toalety. Są one bardziej higieniczne w porównaniu do papierowych ręczników, które są ich alternatywą. Suszarki do rąk oznaczają pozbycie się codziennych kłopotów z uzupełnianiem podajników papieru, opróżnianiem i czyszczeniem pojemników na śmieci.
Obecnie suszarki posiadają korzystna relację kosztów zakupu do uzyskiwanych dzięki nim korzyści.
Suszarki charakteryzuje nowoczesny, uniwersalny design, który idealnie komponuje się z resztą wyposażenia toalety. Wzornictwo jest doskonale przystosowane także do małych i średnich pomieszczeń. Są wykonywane z materiałów odpornych na uszkodzenia, co gwarantuje ich długie użytkowanie. Dostępne są we wszystkich kolorach i wykończeniach, także bardzo spersonalizowanych. Istnieje możliwość umieszczenia własnego logo z przodu urządzenia, co jest idealnym posunięciem marketingowym w miejscu, w którym nie odwraca uwagi żaden inny nośnik reklamowy.
Ich montaż jest nieskomplikowany.
Wszystkie urządzenia posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą.

Charakterystyka

Suszarki do rąk charakteryzują się optymalnym stosunkiem wydajności do zużycia; wyposażone są w silnik indukcyjny, który umożliwia swobodną konserwację. Suszarki te zapewniają również maksymalne bezpieczeństwo, poprzez bezpieczne odcięcie termiczne zainstalowane w silniku i w innym elemencie grzewczym suszarki.

Obecnie modele są wyposażone w nowoczesne rozwiązania, a mianowicie zakrzywioną dyszę, która umożliwia szybkie odparowanie kropelek wody z powierzchni rąk. To sprawia, że suszenie rąk staje się po prostu dla użytkowników toalety przyjemnością.
Niebagatelną zaletą suszarek jest bardzo krótki okres schnięcia, mieszczący się w zakresie nawet od 8 do 10 sekund.
Dla użytkowników toalety ważną rolę odgrywa poziom hałasu emitowanego przez urządzenie. Najnowocześniejsze modele pracują w bardzo cichym, przyjemnym dla ucha trybie.
Są bardzo przyjazne dla środowiska dzięki niskiemu zużyciu energii.
Nowoczesne suszarki do rąk to całkowicie sprawdzone, trwałe, estetyczne i całkowicie niezawodne modele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top