Ramki na zdjęcia

ramki do zdjęć
WnętrzaLeave a Comment on Ramki na zdjęcia

Ramki na zdjęcia

Każdy z nas lubi, kiedy w jego domu jest miło i przytulnie. Potrzebujemy miejsc, gdzie będziemy czuli się komfortowo. Urządzając takie miejsca szukamy różnych przedmiotów i gadżetów, które czynią przestrzeń dopasowaną do nas.

Dopasuj do siebie swoje miejsce

Kiedy urządzamy ważną dla nas przestrzeń oprócz głównego wystroju istotne są też drobiazgi. To właśnie drobiazgi dopełniają całość, nadając jej wyjątkowy charakter. Jednym z takich dobranych drobiazgów mogą być ramki do zdjęć. Dzięki nim możemy w pewien sposób być artystami we własnym domu. Dobieranie kolorów i układania we właściwe kombinacje daje nam wiele możliwości. W wielu sklepach znajdziemy działy, gdzie ramki na zdjęcia są bardzo różnorodne. Mogą być one bardzo klasyczne, w stonowanych barwach. Jeśli natomiast bardziej pasuje nam coś kolorowego z dodatkami, to w tym aspekcie nie ma żadnych ograniczeń. Niesamowite jest też to, że można zrobić własne i niepowtarzalne ramki na zdjęcia. Wybór należy do nas. Można zrobić taką ramkę według własnego pomysły od początku do końca albo ozdobić już istniejącą nadając jej własny charakter.

Ramki wiszące czy stojące?

Ramka na zdjęcia daje nam wiele możliwości. Możemy je postawić lub powiesić. Możemy je ułożyć pionowo lub poziomo. Możemy też dobrać ich kształt i wielkość. Budując całość naszej dekoracji dobrze jest nie zawieszać ich od początku na stałe. Często coś co widzimy oczami naszej wyobraźni, w rzeczywistości może okazać się mniej doskonałe. Dlatego też za nim przytwierdzimy coś na stałe dobrze jest wykonać kilka prób. Problemu nie ma jeśli decydujemy się na dekorację, która będzie ozdabiała nasz stół czy szafkę. Wtedy przestawień możemy dokonywać każdego dnia. Jeśli jednak myśli o ozdobieniu ściany na dłużej, warto wcześniej skupić się na jej zaprojektowaniu. Pomocne tu będzie zapewne, rozrysowanie sobie planu. Również dobrym sposobem jest rozłożenie wcześniej ramek np. na podłodze. Pozwala to zobaczyć nam jak będzie prezentował się efekt końcowy. Jeśli jesteśmy zadowoleni, możemy wtedy bez obaw użyć narzędzi do ozdobienia ściany.

Co w ramkach?

Ramki na zdjęcia dają nam wiele możliwości. Mogą służyć do tradycyjnych zdjęć. Mogę też być miejscem na wiele innych pomysłów. Świetnie wyglądają w nich drobne wyszywane motywy lub kompozycje z zasuszonych kwiatów. Jeśli przestrzeń którą chcemy ozdobić zbyt nas przytłacza, dobrym pomysłem jest zamieścić w ramkach jednofakturowe materiały, pasujące do wystroju. Fantastyczne jest to, że jedna ramka na zdjęcia daje nam nieskończenie wiele możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top