Jakich osobistych elementów nie powinno zabraknąć w naszym domu?

Wielu z nas słyszało o efekcie pustych ścian, ale nie każdy z nas wie, że może on odnosić się do różnych sytuacji. Mówi się o tym najczęściej np. w odniesieniu do straty bliskiej osoby, z którą się mieszkało, albo opuszczeniu domu przez dorosłe już dzieci. Jest jeszcze jedna sytuacja, która w dalszym ciągu ma odzwierciedlenie w naszych domach, szczególnie w przypadku nowych właścicieli mieszkań i domów. Otóż urządzając swoje mieszkanie, często zapominamy o nadaniu mu osobistego charakteru, lub po prostu brakuje nam na to środków. Rozwiązanie tego problemu nie musi być jednak dla nas zbyt kosztowne, a dzięki niemu możemy uniknąć wrażenia, że wracamy bardziej do hotelu, niż własnego domu.

Jak w prosty sposób nadać mieszkaniu osobistego akcentu?

Rozwiązanie jest bardzo proste i w dodatku nie wymaga od nas dużego nakładu finansowego. Do tego celu wystarczy użyć ramki na zdjęcia okrągłe, które w subtelny sposób przykuwają uwagę nie tylko naszą, ale także zaproszonych gości. Dodatkowo wskazują na to, że mieszkające w nim osoby, mają swoją historię, którą chcą się dzielić z innymi. Taki zabieg może mieć szczególne zastosowanie w domach, w których wychowywało się kilka pokoleń. Pozytywnego wrażenia, związanego z taką aranżacją wnętrz, nie da się porównać z niczym innym. Nasz dom jest częścią naszego życia i wiele wydarzeń jest związanych właśnie z nim. Wieszając na ścianie ciekawe i piękne ramki na zdjęcia z SklepzRamami.pl, możemy każdego dnia przywoływać miłe wspomnienia i dzielić się nimi z innymi.

W przypadku, gdy dopiero budujemy swoją historię w danym miejscu, możemy w ten sposób zagospodarować puste miejsca na ścianie i sprawić, że dom stanie się po prostu przytulniejszy.

Jak wybrać odpowiednie miejsce na powieszenie ramek?

W przypadku wyboru dobrego miejsca należy pamiętać, że tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń. To od nas zależy, które miejsce w naszym domu, przeznaczymy na prezentację nas samych. Możemy oczywiście wybrać jeden fragment ściany np. w salonie, gdzie powiesimy kilka zdjęć obok siebie. W ten sposób możemy uzyskać efekt przykucia uwagi zaproszonych gości, lub delikatnie zakryć niedoskonałości ściany. Stosunkowo nowym jak dla nas pomysłem, jest umieszczenie ramek w łazience. Poza tym, że spędzamy w niej często sporo czasu, to dodatkowo mamy okazję spokojnie wrócić do utrwalonych chwil np. podczas wieczornej kąpieli.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij