Dojazd

DOJAZD

Ostróda jest malowniczym miastem położonym w zachodniej części województwa Warmińsko-Mazurskiego. Znajduje się na styku drogi krajowej nr 7 (Warszawa – Gdańsk) i drogi nr 16.

 

W Ostródzie znajduje się dworzec PKP, dzięki czemu łatwo dotrzeć do nas koleją. Z Warszawy, Poznania, Gdańska, Torunia, Iławy i Olsztyna będziecie mogli dojechać do nas bezpośrednim pociągiem. Jeśli z Waszej miejscowości nie jeżdżą bezpośrednie pociągi do Ostródy, polecamy Wam sprawdzić dojazd do Iławy i Olsztyna (dwóch pobliskich węzłów kolejowych).  Z tych dwóch miast co godzinę odjeżdżają pociągi (czas dojazdu około 30-40 minut), a także busiki, którymi dojedziecie naszego miasta.

 

Dodatkowo w Ostródzie zatrzymuje się również Polski Bus jeżdżący na trasie Warszawa – Gdańsk.

Jeżeli jedziesz samochodem to na mapach Google wpisz: Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda, a dojedziesz bez problemu. Nie martw się również o parking w miejscu konwentu jest ponad 1000 miejsc parkingowych.

Jedziesz pociągiem/autobusem? Dojedziesz do nas bez problemu zarówno z dworca PKP jak i PKS, wykaz autobusów kursujących na miejsce konwentu znajdziesz tu! - http://www.ostroda.kiedyprzyjedzie.pl/ - Pamiętaj jeżeli jedziesz PKP lub PKS to wysiądziesz na ulicy Słowackiego Juliusza, 14-100 Ostróda